EGO: „Skúste byť ku mne milosrdní!“

Autor: Zuzana Lezanska | 14.11.2014 o 22:01 | Karma článku: 12,64 | Prečítané:  2098x

EGO sa pre väčšinu ľudí nad 30 rokov alebo nad IQ 79 stal známy asi až po jeho „MIERumilovnom“ videu a už o tom bolo aj dosť blogov. JUDr. Michal Straka sa ale najnovšie s utrápeným výrazom a stále stupidným účesom v rozhovore pre Nový čas poľutoval, že jeho tehotná manželka  už týždeň plače kvôli osočovaniu na jeho osobu a rodinu. To, že on verejne prial Ľubovi, aby „skapal do rána“ a aj jeho „mamka vy..baná“ a nazval Ľubove deti „dvomi malými ku..vami“ je vlastne úplne OK, lebo povedal, že to nebolo jeho oficiálne vyjadrenie a bolo to trochu zneužité. 

Teraz máme mať súcit. Vieme si predstaviť, ako poctivo tento pán študoval, keď si ani neuvedomuje, čo to znamená, keď sa sám natočí a slobodne zverejní nechutné video s takým obsahom. Nebolo to teda jeho oficiálne stanovisko ako právnika alebo snáď „umelca“??? Nakoniec, to je jedno, keďže predpokladám, že v tom po právnej stránke bude vedieť šikovne kľučkovať- nie vďaka jeho vedomostiam, ale známostiam. Každopádne, všetci už pravdepodobne poznajú obsah jeho hlavy. A tí, ktorí ho naďalej podporujú na koncertoch, ho majú asi rovnaký.

Nechcem vôbec všeobecne uraziť právnikov, mnohých si vážim, ale je až neuveriteľné, akí  ľudia (resp. doplňte si tam niečo vhodnejšie) vedia získať titul JUDr. Áno, má ho dokonca aj p. Zmajkovičová z CT kauzy- „módná ikona“, zástankyňa tzv. zdravého stravovania (otravovania) v školských bufetoch a čo k nej vlastne ešte doplniť, napr. má 3596 priateľov na fejsbuku. No, len som ju chcela pripomenúť, lebo tá už si pokojne oddychuje v ústraní za smiešny poslanecký plat .

PEACE

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Väčšiu lož a nepravdu o Paškovi ešte nikto nevyriekol (Schutzov týždeň)

Komunikačná bunka na Úrade vlády nesmie byť odmeňovaná z peňazí poplatníkov, ale jedine z kasy strany.

ŠPORT

Sagan bol v Japonsku za hviezdu, obliekli ho do kimona

Vlani Sagan na exhibičnom podujatí v Japonsku chýbal.

DOMOV

Kaliňákovi prihára. Štát mu platí luxusných hasičov

Za firmou Erupsi blízkou Kaliňákovi sú dobrovoľní hasiči.


Už ste čítali?