EGO: „Skúste byť ku mne milosrdní!“

Autor: Zuzana Lezanska | 14.11.2014 o 22:01 | Karma článku: 12,64 | Prečítané:  2105x

EGO sa pre väčšinu ľudí nad 30 rokov alebo nad IQ 79 stal známy asi až po jeho „MIERumilovnom“ videu a už o tom bolo aj dosť blogov. JUDr. Michal Straka sa ale najnovšie s utrápeným výrazom a stále stupidným účesom v rozhovore pre Nový čas poľutoval, že jeho tehotná manželka  už týždeň plače kvôli osočovaniu na jeho osobu a rodinu. To, že on verejne prial Ľubovi, aby „skapal do rána“ a aj jeho „mamka vy..baná“ a nazval Ľubove deti „dvomi malými ku..vami“ je vlastne úplne OK, lebo povedal, že to nebolo jeho oficiálne vyjadrenie a bolo to trochu zneužité. 

Teraz máme mať súcit. Vieme si predstaviť, ako poctivo tento pán študoval, keď si ani neuvedomuje, čo to znamená, keď sa sám natočí a slobodne zverejní nechutné video s takým obsahom. Nebolo to teda jeho oficiálne stanovisko ako právnika alebo snáď „umelca“??? Nakoniec, to je jedno, keďže predpokladám, že v tom po právnej stránke bude vedieť šikovne kľučkovať- nie vďaka jeho vedomostiam, ale známostiam. Každopádne, všetci už pravdepodobne poznajú obsah jeho hlavy. A tí, ktorí ho naďalej podporujú na koncertoch, ho majú asi rovnaký.

Nechcem vôbec všeobecne uraziť právnikov, mnohých si vážim, ale je až neuveriteľné, akí  ľudia (resp. doplňte si tam niečo vhodnejšie) vedia získať titul JUDr. Áno, má ho dokonca aj p. Zmajkovičová z CT kauzy- „módná ikona“, zástankyňa tzv. zdravého stravovania (otravovania) v školských bufetoch a čo k nej vlastne ešte doplniť, napr. má 3596 priateľov na fejsbuku. No, len som ju chcela pripomenúť, lebo tá už si pokojne oddychuje v ústraní za smiešny poslanecký plat .

PEACE

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Poliaci vyšetrujú Štrougala. Na Slovensku sú zločiny premlčané

Poľsko rieši štyri prípady usmrtenia ľudí elektrinou na hranici s ČSSR. Na slovenskej časti hranice s Rakúskom ich zomrelo vyše štyridsať.

KOMENTÁRE

Pripomeňme si, že režim bol naozaj zločinecký

Námietka, že ÚPN v Poľsku má väčšie právomoci, je nemiestna.

TECH

Veľký objav astronómov, ďaleké planéty môžu mať vodu aj život

V systéme Trappist-1 je sedem Zemi podobných planét.


Už ste čítali?